22.jpg
Изображение недоступно
Изображение недоступно
Изображение недоступно
Создание сайта Днепр
Создание сайтов
Изображение недоступно
Изображение недоступно
для малого та середнього бізнесу
проекти
WEB

СТВОРЕННЯ САЙТІВ

WEB

Розробка сайту під ключ у Дніпрі

Етапи співпраці

01
Обговорення проекту
Підписання договору
Внесення передоплати
02
Бізнес аналіз
Підготовка контенту
Первинний програмінг
03
Підсумковий програмінг
Тестінг
Завершення робіт
04
Внесення постплати
Здача проекту та навчання
Техпідтримка та SEO

Останні проекти

SEO

Найкращі ТОПові місця у пошуку

Наявність web-проекту, який не бачать пошукові роботи – не має значення. Розкрутка сайту - запорука лідерства та комерційного успіху серед конкурентів.

 • Прозорість роботи
 • Тільки "біле" просування
 • Унікальний набір інструментів
Создание и продвижение сайтов

Розробка розширень для Joomla

Будучи однією з найпопулярніших CMS у світі, Joomla використовується нами для створення всіх web-проектів: від сайту візитки до магазину або інформаційного порталу.

Ми розробляємо індивідуальні інструменти для вирішення будь-яких завдань, включаючи платіжні системи, з приємним та інтуїтивно-зрозумілим інтерфейсом.

 • Модулі
 • Компоненти
 • Плагіни
Разработка расширений под Joomla
SOLUTIONS

Ми прагнемо зберегти речі настільки простими, наскільки це можливо

Зручність

Створення сайтів на Joomla - гнучкій, зручній та функціональній CMS

Безмежність

Реалізація будь-яких завдань. Від простих сайтів до великих магазинів та складних порталів

Лаконічність

Програмінг тільки чистого коду без прихованого контенту та рекламних посилань

Таймінг

Здача проектів чітко в строк без порушення умов договору

Навчання

Індивідуальні відеоуроки з питань адміністрування

Тех.підтримка

Технічна підтримка та обслуговування сайту після його запуску

Відгуки наших клієнтів

Створення сайтів

Сьогодні, коли більшість споживачів прагнуть замовити бажане через інтернет, для бізнесу створення сайту як своє представництво в мережі — обов'язкова умова для успішного просування.

Якщо ви потрапили до нас, значить, маєте на меті створення сайту та покращення стану справ у своєму напрямку. Замовити створення сайту під ключ та його підтримку за прийнятною вартістю означає створити для свого бізнесу в Дніпрі та Україні чудові перспективи.

Основний напрямок нашої компанії — створення та підтримка сайтів. Веб розробка сайту здійснюється зі знанням справи та повагою до клієнта, для якого ми прагнемо створити максимально корисний продукт. Для нас якісне створення та просування сайтів, їх підтримка та успіх — найкраще заохочення. Тому замовити у нас створення сайту за прийнятною ціною Дніпро з нуля під ключ – правильне рішення.

Пропонуємо замовити розробку веб-сайтів з нуля для оптимального вирішення різних завдань, недорого. Створюємо під ключ з нуля.

Виготовлення сайтів є справою, якою ми захоплені по-справжньому, тому web розробка сайтів з нуля однаково якісно здійснюється незалежно від масштабу та бюджету послуги з нуля створення сайту.

Створення та обслуговування сайту у нас — це повна відповідність вашим цілям, результативне просування, лаконічність, зручне адміністрування і розробка дизайну, що вигідно відрізняється. Якщо замовити сайт у нас, ми зможемо створити результат, що повністю відповідає вашим запитам, та запропонуємо прийнятну ціну на виготовлення сайту. Якісне створення сайту недорого під ключ можна замовити будь-якої миті, і ми створимо веб розробку точно вчасно.

Ми цінуємо ваш час. Тому пропонуємо створити комплексне рішення у розробці – створення та обслуговування сайту. Щоб створити сайт в Україні з нуля, який буде по-справжньому функціональним, вам не доведеться звертатися до кількох виконавців Дніпро. Ви зможете замовити створення сайту з усіма супутніми послугами з розробки, web підтримки та веб просування у нас.

Що ми можемо створити для вас?

Ми допомагаємо створити результативний бізнес під ключ за допомогою Інтернету з використанням web інструментів. Здійснюється створення сайтів в Україні недорого таких видів:

 • Створення корпоративного сайту. Це створення сайту компанії з нуля, який покликаний виконувати комерційні та інформаційні завдання для веб просування існуючого бізнесу Дніпро, що працює поза мережею. Створення сайту за прийнятною вартістю дозволить налагодити комунікацію з новими клієнтами, що вже є, і підвищити їх лояльність. Крім цього, замовити створення сайту в Дніпрі — значить створити зручне обслуговування клієнтів та ефективно збільшити продажі. Також створення сайту допоможе створити економію на утримання відділу продаж Дніпро off-line, якщо ви вирішите створити web особистий кабінет для продажу та знизити вартість витрат. Розробка та виготовлення сайтів ціна залежить від того, який обсяг роботи потрібно створити.
 • Замовити розробку та виготовлення сайту візитки — бюджетний та ефективний метод створити просування бізнесу та залучити клієнтів Дніпро. Створення сайту передбачає наявність необхідного мінімуму web вмісту для розкриття суті вашого бізнесу . Потрібно замовити та створити мінімальну веб кількість сторінок та розділів з інформативним контентом. Створення та підтримка сайту ціна є доступною для більшості підприємців Дніпро.
 • Можна замовити створення Landing Page. Це розробка односторінника, який можна створити для конвертації відвідувачів у покупців. Створення сайту містить розробку заклику до дії, розкриття інформації про товар, який відвідувач хоче замовити. Створити перехід на лендинг можна через рекламні джерела, розсилки, соціальні мережі. Створення та обслуговування сайту ціна досить бюджетна. Створення сайту передбачає, що його легко та зручно можна редагувати, оновлювати та здійснювати просування за допомогою CMS – зручної системи управління. Замовити сайт недорого з нуля у Дніпрі можна у нас.
 • Розробка інтернет-магазину має на увазі наявність усіх модулів для здійснення продажів онлайн. Потрібно створити каталог, імпорт та експорт, систему фільтрів для того, щоб відвідувач міг швидко створити замовлення Дніпро, створити систему оплати та доставки. Створення сайту інтернет-магазину з нуля є найпотужнішим інструментом реалізації товарів Дніпро, адже тенденція така, що покупці масово прагнуть замовити бажане недорого замість покупки офлайн. Створення та розкрутка сайту ціна залежить від обсягу розробки та складності виготовлення. Замовити створення сайту можна за прийнятною ціною на виготовлення.
 • Окрім створення сайту, у нас ви можете замовити послуги просування сайту, яке допоможе створити для вашого ресурсу перші місця в пошуковій системі. Створити ефективний поступ у нас можна за прийнятною ціною на розробку.
 • Можна замовити послугу розробка та створення сайту для бізнесу з нуля. Такий ресурс має презентаційний характер. Створення веб-сайту з нуля допоможе створити образ компанії або продукту, донести до цільової аудиторії головну ідею та створити її цінність, щоб виникло бажання замовити та купити продукт. Створення сайту для бізнесу недорого дозволить надати споживачу детальну інформацію про товари та послуги, які він планує замовити. Створення сайтів ціна залежить від кількості завдань та складності виготовлення.
 • Створення сайту каталогу. Це розробка та виготовлення багатосторінника, який розкриває докладну інформацію про товари та послуги компанії, які клієнт планує замовити. Якщо ви хочете створити бізнес з продажу широкого асортименту товарів або здійснити його просування, створення сайту каталогу вам просто необхідне. За вашого рішення створити сайт ціна на розробку та створення сайту буде прийнятною для бізнесу будь-якого рівня.
 • Існує можливість замовити виготовлення індивідуального web-проекту за прийнятною вартістю. Створення сайту замовити – унікальне рішення для розробки та втілення ваших нестандартних ідей. Створення та розкрутка сайту вартість залежить від обсягу завдань та від того, наскільки буде складним створення сайту.

Створення сайту – як ми це робимо?

Розробка сайту включає кілька етапів.

Перед тим, як розпочати створення сайту, ми аналізуємо ринок та цільову аудиторію, конкурентні пропозиції, формуємо завдання проекту, досліджуємо економічну результативність. Далі виділяємо ваші переваги і вміло їх обігруємо при розробці та виготовленні ресурсу. Створення сайту з таким підходом дозволяє нам генерувати унікальні ідеї для вашого веб-проекту, роблячи його максимально ефективним.

Далі створення сайту передбачає розробку web дизайну, яким користувачі запам'ятають вас безпомилково. Після того, як клієнт схвалить макет, розпочнеться верстка.

Розробка сайту з нуля, звичайно ж, передбачає роботу досвідчених програмістів, які здійснять створення сайту та оживлять проект. Вони проведуть розробку функціональної адмінпанелі, завдяки якій замовник зможе самостійно оновлювати та редагувати вміст.

Створення сайту завершується тестуванням, щоб переконатися, що розробка успішна, і вдалося створити ресурс із бездоганною функціональністю.

Чому вам варто довірити створення сайту нам?

 • Створення сайту з нами - це експертне вирішення будь-яких завдань. Наш досвід та унікальний набір інструментів для розробки, виготовлення та просування дозволяють нам стверджувати, що обмежень для реалізації вашого проекту через створення сайту не існує.
 • Прозорість роботи. Створення сайту за всіма правилами. Тільки "біле" комплексне просування, яке дозволяє нашим замовникам створити успішний web бізнес та генерувати велику кількість замовлень.
 • У нас можна замовити створення сайту з повною відповідальністю за договором виготовлення. Ми чітко дотримуємося термінів робіт і не вимагаємо жодних додаткових платежів за створення сайту.
 • Однотно якісно виконується створення та розкрутка сайтів будь-якого обсягу. Замовити створення сайту легко і недорого.
 • Створення сайту супроводжується керуванням через адмін панель.
 • Ціна доступна та обґрунтована.

Створення сайту — порядок взаємодії із замовником

 1. Після вашого дзвінка або надходження заявки на створення сайту ми зв'язуємося з вами та домовляємося про зустріч.
 2. Під час зустрічі обговорюємо завдання та структуру ресурсу, який планується створити. Встановлюємо вартість та терміни виготовлення. Створення та підтримка сайту вартість обговорюється після аналізу поставлених завдань.
 3. Оформляємо договір на розробку та створення сайту.
 4. Оплата за створення веб-сайту здійснюється за готівковим та безготівковим розрахунком. У разі без ПДВ. Передоплата за створення web сайту складає 50%, решту оплачуєте за фактом виготовлення.

Створення сайтів у Києві    Вартість створення сайтів 

Найпоширеніші запитання