Landing
surface.png

Посадкова сторінка (Landing Page) - це не просто односторінковий сайт. Це інтернет-ресурс в основі розробки якого лежить принцип мотивації користувачів до здійснення цільової дії: підписка на розсилку, реєстрація на сайті, зворотний дзвінок, заповнення форми тощо. Простіше кажучи, головне завдання лендингу – перетворити потенційного відвідувача на замовника.

Найпоширенішим варіантом використання Landing Page є логічне продовження рекламної активності: саме на цей ресурс ведуть посилання з інтернет-банерів, контекстної реклами та інших джерел. Часто Landing Page є додатковим інструментом для залучення користувачів на основний сайт.

Просто

Повністю інформативний ресурс при мінімальному бюджеті

Доступно

Ідеальний варіант для презентації свого бізнес-напряму

Ефективно

Лаконічний та простий спосіб розробки для швидкого старту

Разработка Landing Page
Базові характеристики:
 
 • індивідуальний дизайн макету в корпоративному стилі
 • сторінка з навігаційним скролл-меню
 • до 5 блоків з основною інформацією
 • форми захоплення інформації від користувачів
від 8 000 грн.
/
4-5 днів
Базові опціїРекомендовані опції
Адміністративна панель
Повне наповнення сайту
Кросбраузерність
Google карта
Форма зворотнього зв'язку
Простий ротатор слайдів
Фотогалерея
Блок партнерів
Замовити дзвінок
Розділ "FAQ"
Захист від атак
Мультимовність
Анімаційний слайдер
Відеогалерея
Підписка на розсилку
Онлайн-консультант
Завантаження документів
Статичні відгуки
Динамічні графіки

Останні проекти

Є хороша ідея?
Давайте обговоримо її. Добре подумаємо. І реалізуємо!
overlay_phone01.webp

Відгуки наших клієнтів

Найпоширеніші запитання

 • Як замовити лендінг?

  Замовити лендинг можна, подавши заявку онлайн або за телефоном 067966447. Ми домовимося про зустріч та обговоримо створення ресурсу односторінкового сайту з нуля.

 • Чому варто замовити лендінг у студії Attico?

  Замовити лендинг у нас надійно, тому що ми – не просто експерти у створенні та просуванні веб ресурсів з більш ніж десятирічним досвідом, ми – ентузіасти своєї справи, і звикли доводити розробку проектів до досконалості.

 • Створення лендінг ціна?

  Замовити лендинг можна за ціною від 10 000 до 20 000 гривень, зв'яжіться з нами, і ми вас проконсультуємо щодо точної вартості розробки, залежно від проекту, односторінковий сайт з нуля. Вартість розробки є вигідною.

 • Чи можливо замовити лендинг із просуванням?

  Так. Просування landing page після розробки можливо, але його можна створити за невеликою кількістю запитів.

Створення односторінкового сайту лендинг пейдж

Останнім часом як презентацію рекламних акцій набули поширення односторінкові сайти або лендинг пейдж (landing page). Складаються сайти цього виду з певної послідовності блоків, які мають викликати інтерес у користувача, щоб він зробив дію – зателефонував або заповнив форму замовлення.

З технічного боку створення лендінг пейдж не надто складно, оскільки це односторінковий сайт і контенту на ньому не надто багато. Найголовніше зацікавити покупця, а для цього потрібно добре знати психологію користувачів та розуміти конкурентні переваги. Наприклад, продаючи статуетки з фарфору або ексклюзивну біжутерію варто зробити ставки на емоції та дизайн, у той час як продаючи пилосос, туристичне спорядження або машину, навпаки, необхідно зробити акцент на практичності та функціональності речей.

Структура лендінг пейдж

Створення landing page у Києві досить поширене, при цьому слід враховувати, що вони складаються з певних секцій, що розкривають переваги того чи іншого товару чи послуги. На першому екрані, що з'являється перед користувачами або хедером, буде назва компанії, логотип та унікальна торгова пропозиція, а також контактний номер телефону.

Наступним блоком мають бути виділені переваги компанії. Тут може бути інформація і про якість або ексклюзивність товару, і про лояльну цінову політику, і про стабільну роботу фірми на ринку, і про високий сервіс обслуговування. Потім слідує блок переваг самого товару, тут можна вказати те, які переваги і зручності отримає клієнт, придбавши даний товар або послугу. Наприклад, що купив стартовий набір для нарощування вій будинку можна істотно заощадити на відвідуванні салону краси, а придбати намет легко чудово відпочити на лоні природи в лісі або на березі моря.

Пам'ятайте, що більшість користувачів сприймають візуально, тому для закріплення ефекту зручності розмістіть ілюстрації товарів. Якщо ви продаєте квартири, розмістіть фотографії будинків та інтер'єрів, якщо проводите тренінги розвитку особистості, то хай ваш сайт прикрасять фотографії щасливих людей. В даному випадку фото краще зробити професійні та замовити їх у хорошого фотографа.

Дуже добре користувачі реагують на блок із відгуками. Людям подобається знайомитися з думками тих, хто вже одного разу купив цей товар. При цьому слід врахувати зріз аудиторії, тобто на кого розрахований товар – бізнесменів чи мам із дітьми, підлітків чи пенсіонерів. Правильно подавати на сайті інформацію висловлену в цифрах, наприклад, що цей товар віддає перевагу певному відсотку користувачів, або що купив товар, ви зможете заощадити певну суму.

Заключним блоком landing page має стати покрокова інструкція як купити продукцію & блок з контактами.

Оригінальний landing page як реклама вашого бізнесу

Правильна розробка landing page передбачає роботу програміста та дизайнера, копірайтера та верстальника. Але при цьому слід врахувати, що програмний код для односторінника не надто складний, а до дизайну не пред'являються завищені вимоги, він може бути найпростішим і шаблонним, тому зазвичай не дуже висока і доступна. кожному підприємцю.

Вимоги до дизайну прості – тут не повинно бути нагромадження картинок та тексту, схем та іконок, шрифти та кольори мають бути максимально ясними та гармонійними.

Найважливішим елементом під час розробки лендінг пейдж є текст, який є основою для укладання угоди. Він має бути написаний таким чином, щоб бути зрозумілим потенційним покупцем. Найкращими є прості тексти, що містять комерційну складову, тому що вони створюють відчуття важливості та цінності товару. Читаючи ваш односторінник клієнт повинен бути впевнений, що товар змінить його життя на краще, що він за невелику ціну отримає високу якість. Щоб стимулювати користувача до дії, можна використовувати акційні пропозиції щодо розпродажу товару до певного часу або гарантувати отримання додаткового подарунка.

Технічна розробка лендинг пейдж

Багато Києва прагнуть замовити лендинг під ключ, при цьому дуже важливим моментом є те на якому движку він буде знаходитися, як односторінок буде реалізований технічно.

Одним із найкращих конструкторів сайтів у цьому випадку може стати LPGenerator. Це продумана платформа для створення лендінг пейджу. У цьому конструкторі є все для створення рекламних блоків і управління ними, сайт створений на такій платформі, матиме широкі функціональні можливості.

Також можна зробити лендинг на платформі uKit, яка є найбільш прийнятною за вартістю, тому сайт, створений на ній, вийде дещо дешевше. Так само як і у LPGenerator у uKit є блокові адаптивні макети з чітко реалізованою структурою та багатими можливостями. Використання цих технічних можливостей дозволить отримати перших покупців.

Бажаючи знадати лендинг пейдж, недорого,звертайтеся до студії «Attico». Ми допоможемо вам широко висвітлити вашу комерційну діяльність в Інтернеті та отримати нових клієнтів.