SEO Attico
Просування

Заходи з просування інтернет-ресурсу - найважливіший пункт роботи, про який необхідно знати всім власникам сайтів. Слід розуміти, що потрапити до Топ Google, Yandex зовсім непросто без глибоких знань та умінь, а ще складніше зробити це за високочастотними запитами.

Але про це не варто дбати нашим клієнтам, тому що зайняти місце в Топ-10 пошукової видачі Google або Yandex не є проблемою для нашої команди. Ми використовуємо на 100% працюючі методики просування сайтів, які виведуть Ваш проект на лідерські позиції.

Канал, який дасть вам збільшення:

 • відвідуваності;
 • охоплення аудиторії;
 • дзвінків;
 • заявок;
 • популярність.

Будьте впевнені, ми працюємо на результат. Задоволений клієнт – постійний клієнт.

Що ми робимо в рамках просування сайту

01Аналіз видимості
Показник, що характеризує успішність оптимізації сайту. Залежить від обсягу ключових фраз що беруть участь у ранжируванні, частотності їх, позицій сайту в пошуковій видачі, відвідуваності. Максимальна видимість сайтів, що посідають перші п'ять позицій видачі за максимально великим обсягом ключових фраз.
02Технічний аудит
Заходи спрямовані на перевірку сайту, націлені виявити різні внутрішні помилки ресурсу (дублі, редиректи тощо), які негативно впливають на роботу сайту та будуть ускладнювати процес розкручування сайту або перешкоджати індексації.</div >
03Аудит змісту
Перевірка вмісту сайту, націлений на оцінку контенту як на маркетингову складову, так і на оптимізацію під пошукові машини. Результат проведеного контент-аналізу веб-ресурсу — опис стану контенту, а також рекомендації щодо його редагування.
04Оцінка зручності
Оцінка простоти та зручності роботи з сайтом. Клієнт повинен без зайвих кліків знаходити потрібну інформацію, не гублячись у функціоналі та структурі ресурсу, і при цьому отримувати візуально позитивні емоції від роботи з документом.
05Аналіз конкурентів
Головне завдання аналізу, розуміння стратегії просування конкурентів та розуміння ситуації у вашій ніші, аналогічна стратегія можливо не спрацює для вашого проекту. Все впроваджуються в розрізі спроб та помилок.
06Семантичне ядро
Упорядкований набір ключових слів та їх словосполучень, що характеризують товари або послуги, які пропонує Ваш проект. Простими словами, семантичне ядро ​​це список запитів, за якими повинен показуватися сайт у топ-10 видачі Google.
07Текстова оптимізація
Збільшення відповідності документа до вибраних запитів для нього і, як наслідок, покращення ранжування сайту за необхідними запитами. Список робіт у цьому розділі: оптимізація мета тегів та заголовків сторінок, додавання або видалення текстових зон, унікальність текстів, деоптимізація деяких сторінок.
08Аналіз дій відвідувачів
Завдання веб-аналітики є моніторинг відвідувачів та їх дій на проекті, на основі цих даних, приймаються рішення щодо розвитку та покращення функціональних можливостей сайту для збільшення конверсії. Поведінковий фактор є одним із найбільш значущих факторів, що впливають на позиції сайту.
09Лінкбілдінг (Зовнішня оптимізація)
Комплекс заходів, спрямованих на збільшення кількості та якості зворотних посилань на ресурс. Розробляється на етапі аналізу конкурентів. Визначає, яким чином планується збільшувати масу посилань сайту. Грубо кажучи, пошук відповідних сайтів-донорів для розміщення посилань на ресурс, що просувається.
10Контроль та доробки
Моніторинг ресурсу, аналіз його працездатності, якість задоволення вимог пошукових систем, зріз позицій, надає повну інформацію про розвиток сайту, а також дозволяє вчасно внести необхідні правки.
11Щомісячна звітність
Доступна інформація про поточне розташування сайту в Google, відвідуваність, опис виконаних робіт, план робіт на наступний місяць.

Основні інструменти

Ahrefs Google Analytics Google Search Console Serpstat Screaming Frog SE Ranking

Ось так: 6 результативних показників нашої співпраці

01 /
Виведення сайту в топ 10 пошукової видачі Google за ключовими запитами
02 /
Багаторазове та відчутне збільшення кількості дзвінків та заявок із сайту
03 /
Збільшення відвідуваності сайту цільовою аудиторією підтверджене цифрами
04 /
Зниження вартості витрат на залучення одного клієнта
05 /
Збільшення продажів. Зниження кількості "кинутого кошика"
06 /
Зниження залежності продажів від сезонних коливань

Ціна на просування сайту

Сайт-візитка
до 7 посадочних сторінок
від 2 500 грн/міс.
Корпоративний сайт
до 20 посадочних сторінок
від 4 200 грн/міс.
Каталог/магазин
до 20 посадочних сторінок
від 6 000 грн/міс.

Найпоширеніші запитання

 • Що дає просування сайту?

  • збільшення відвідуваності
  • збільшення аудиторії
  • збільшення дзвінків
  • збільшення заявок
  • збільшення популярності
 • Вартість просування сайту

  Залежить від розміру сайту, обсягу товарів та/або послуг, кількості посадкових сторінок, конкуренції у ніші тощо. Ціну оптимізації та просування сайту ми надаємо після аудиту сайту нашими спеціалістами. Мінімальні ціни на просування:

  • Візитівка - від 2500 грн./міс.
  • Корпоративний – від 4200 грн./міс.
  • Каталог / магазин - від 6000 грн/міс.

SEO просування сайтів у Дніпрі

Розкрутка сайту для збільшення його відвідуваності, а значить впізнаваності та прибутку, найважливіший пункт роботи, про який потрібно знати всім майбутнім власникам сайтів. Усіх хто вже має свій проект і тих, хто ще тільки замислюється про нього, хвилюють різні питання, у тому числі пов'язані з його необхідністю, як інструменту у веденні бізнесу. Щоб зрозуміти важливість таких речей як розкрутка, просування слід трохи заглибитись у це, спробуємо зробити це максимально швидко та просто.

Насправді, розкручування необхідне вже тому, що найчастіше продукт або послуга, що пропонується на ньому не унікальна, навіть якщо виходити з того, що ваша ідея не має аналогів, захистити її від копіювання в сучасних умовах немає можливості. Будь-який продукт має безліч конкурентів, а сайт робить конкуренцію глобальною. Щоб просунути свій сайт так, щоб він став помітнішим для певної місцевості, наприклад, візьмемо – Україну, складається перелік заходів, який і називають просування чи розкручування. Для спрощення розуміння фахівці позначають це для власників проектів в інтернеті як «потрапити до топ Google, Yandex».

Слід розуміти, що потрапити в топ Google, Yandex не дуже просто. Насправді, намагатися просунути сайт складно, ще складніше зробити це за високочастотними запитами. СЕО заходи передбачають виділення самої суті вашого сайту, правильної географічної локації в якій проживають ваші потенційні партнери та клієнти.

Підбір семантичного ядра (ключових запитів), тобто того, як саме буде знайдено ваш документ користувачами, у тому числі й потенційними – один із важливих етапів просування, але знову ж таки не єдиний. Крім того дії з просування часто включають аналіз самого ресурсу, конкурентного середовища, його припасування під вимоги сучасного користувача, його смаки, підвищення зручності.

Особливим переліком йде вирішення низки проблем, які для звичайного користувача залишаються за кадром – відносини вашого сайту з пошуковими системами Google, Yandex, як з алгоритмами, що відстежують технічні параметри роботи ресурсу зсередини.

SEO Attico
Разом у ТОП 10!
Давайте спробуємо. Побачимо загальний результат. Залишимось задоволені ;)