Business
surface.png

Створення сайту візитки, достатньо швидкий процес, спрямований на швидкий старт вашої діяльності в інтернеті. Проект характеризується простою однорівневою системою головного меню і не має на увазі вкладених розділів. Можна сказати, що це ідеальний варіант для презентації свого бізнес-напрямку. 5 сторінок цілком достатньо для розміщення основної інформації про компанію, діяльність, послуги, ціни і т.д. Це повноцінний інформативний ресурс при мінімальному бюджеті.

Ми розробляємо сайти зі зручною системою управління та можливістю подальшої модернізації. Такий сайт має всі підстави вирости у повноцінний корпоративний ресурс завдяки добре налагодженим технічним рішенням.

Швидко

Лаконічний та швидкий спосіб створення сайту для початку бізнесу

Просто

Ідеальний варіант для презентації свого бізнес-напряму

Доступно

Цілком інформативний ресурс при мінімальному бюджеті

Разработка сайт визитка
fe-bg.webp
Базові характеристики:
 
  • індивідуальний дизайн макету в корпоративному стилі
  • відсутність вкладених розділів (підменю)
  • до 5 сторінок з індивідуальним дизайном
  • можливість технічного розвитку та надбудови
від 10 000 грн.
/
6-7 днів
Базові опціїРекомендовані опції
Адміністративна панель
Повне наповнення сайту
Кросбраузерність
Google карта
Форма зворотнього зв'язку
Простий ротатор слайдів
Фотогалерея
Блок партнерів
Замовити дзвінок
Розділ "FAQ"
Захист від атак
Мультимовність
Анімаційний слайдер
Відеогалерея
Підписка на розсилку
Онлайн-консультант
Завантаження документів
Статичні відгуки
Динамічні графіки
Пошук сайтом
Стрічка новин
Кросспостинг

Останні проекти

Є хороша ідея?
Давайте обговоримо її. Добре подумаємо. І реалізуємо!
overlay_phone01.webp

Відгуки наших клієнтів

Найпоширеніші запитання

Створення  сайту візитки Київ

Маркетингове дослідження, проведене Google, показало, що 60% приватних підприємців у світі не мають власних веб-ресурсів. Дуже часто вони починають свої представництва в Інтернеті у вигляді створення сторінок на Фейсбуці та Інстаграм. Коли відвідують перші покупці, тоді вирішує завести власний сайт.

Найпростішим, але повноцінним та інформативним сайтом є сайти-візитки. У більшості випадків вони мають від 3 до 10 сторінок і ставлять за мету привернути увагу аудиторії до персони або фірми. Саме ці сайти рекомендуються для старту бізнесу у Всесвітній Мережі, при цьому ціна cайту візиткине надто висока.

Види сайтів-візиток

Для сайтів-візиток характерний мінімум інформації, але їхня структура обов'язково включає головну сторінку, інформацію про фірму чи особу та сторінку з контактами. При цьому такі сайти характеризуються високим ступенем завантаження, адаптивним дизайном, сумісністю з мобільними програмами. Вони є лаконічною презентацією товарів або послуг.

Розрізняють такі види сайтів-візиток:

  • персональні;
  • ділові;
  • сайти-візитки для бізнесу

Персональний сайт-візитка в основному необхідний для самовираження та спілкування. Коло його відвідувачів досить вузьке, до нього входять друзі, родичі та знайомі. Персональний cайт візитівка під ключ розробка в Києві дозволяє викладати фотографії, вірші власного твору та замітки, чимось він дуже нагадує сторінки в соціальних мережах.

Якщо ви є представником творчої інтелігенції: актором, співаком, музикантом, художником або дизайнером, то для презентації свого портфоліо знадобиться замовити cайт візитку, де можна у вільному доступі викладати свої роботи. Тут може також бути інформація про концерти та виставки, цікаві статті про мистецтво. Такий сайт досить простий, але при цьому він повинен мати привабливий дизайн і мати форму зворотного зв'язку для шанувальників вашої творчості.

Невеликі фірми та приватні підприємці прагнуть створити сайт-візитку,де можна презентувати свої товари та послуги. На такому сайті міститься опис та фотографії товарів, він оснащений сторінкою контактів та формою зворотного зв'язку для замовлення продукції. Дуже часто сайт-візитка для бізнесу є першим сайтом перед розробкою сайту корпоративного або інтернет-магазину.

Переваги створення сайту-візитки у Києві

Якщо ви бажаєте створити сайт-візитку для старту бізнесу в Інтернеті, то важливо розуміти, що саме цей формат передбачає цілу низку переваг.

 По-перше, це значна економія бюджету. Сайт-візитка у Києві коштує недорого, ціна на нього значно нижча, ніж на корпоративні сайти, портали чи інтернет-магазини. При цьому тут можна розмістити значно більше інформації, ніж при рекламі на радіо та телебаченні, у газетах та журналах. Користувачі дуже легко зможуть знаходити ваш сайт за допомогою введення ключових запитів, а веб-студії виводитимуть сайт у Києві на першу сторінку пошукової видачі.

По-друге, сайт-візитка буде «живим офісом», доступним цілодобово. Люди, не виходячи з дому, матимуть змогу отримувати необхідну їм інформацію. По-третє, створення такого сайту позитивно позначиться на бізнесі. Клієнти вважають, що фірми, які мають свої сайти, набагато стабільніші та надійніші.

По-четверте, за допомогою сайту-візитки можна отримати додатковий стабільний дохід. Якщо на вашому сайті висока відвідуваність, ви можете мати додатковий заробіток за допомогою розміщення банерної реклами.

Таким чином, сайти-візитки мають велику кількість переваг як для конкретних фірм, так і для окремих осіб, вони приносять прибуток і допомагають розширити коло професійної діяльності.

Розробка сайту візитки у Києві

Якісний сайт повинен мати доменне ім'я, що запам'ятовується, і бути на хорошому хостингу. Його графіка має бути красивою, а контент незабутнім.

 Деякі люди, бажаючи заощадити, намагаються самостійно зробити сайт-візитку, використовуючи безкоштовний конструктор сайтів. Ми не рекомендуємо цього робити, оскільки ви тільки витратите час, ніколи функціонал і дизайн безкоштовного сайту не зрівнятися з тими можливостями, які матиме сайт-візитка, розроблений у професійній веб-студії.

Наша компанія «Attico» пропонує розробку сайтів-візиток у Києві за оптимальними цінами. За роки роботи накопичено значний досвід і ми запропонуємо вам індивідуальний варіант сайту, який повністю відповідатиме всім вашим запитам.