Corporate
surface.png

Корпоративний сайт у повному обсязі розкриває всі сторони роботи компанії, послуг та продукції, що надаються. Це по-справжньому ефективний інформаційний ресурс, який пов'язує компанію з громадськістю, партнерами та потенційними клієнтами. Саме він формує індивідуальний імідж компанії в мережі та наголошує на значущості.

За роки роботи ми виробили індивідуальний підхід до створення корпоративних веб-проектів, які розширюють горизонти бізнесу і залучають нових клієнтів. За допомогою якісного сайту ви зможете вивести свій бізнес на новий рівень.

Престижно

Якісно створений проект, який підкреслює імідж компанії

Унікально

Продумана структура та грамотне розташування елементів

Стильно

Сайт повністю відповідає корпоративному стилю, що створює єдине ціле

Разработка корпоративного сайта
fe-bg.webp
Базові характеристики:
 
 • індивідуальний дизайн макету в корпоративному стилі
 • множинні рівні розділів та підкатегорій
 • до 8 сторінок з індивідуальним дизайном
 • можливість технічного розвитку та надбудови
від 20 000 грн.
/
10+ днів
Базові опціїРекомендовані опції
Адміністративна панель
Повне наповнення сайту
Кросбраузерність
Google карта
Форма зворотнього зв'язку
Простий ротатор слайдів
Фотогалерея
Блок партнерів
Замовити дзвінок
Розділ "FAQ"
Стрічка новин
Розмежування прав
Захист від атак
Мультимовність
Анімаційний слайдер
Відеогалерея
Підписка на розсилку
Онлайн-консультант
Завантаження документів
Статичні відгуки
Динамічні графіки
Пошук сайтом
Кросспостинг
Кабінет користувача
Каталог

Останні проекти

Є хороша ідея?
Давайте обговоримо її. Добре подумаємо. І реалізуємо!
overlay_phone01.webp

Відгуки наших клієнтів

Найпоширеніші запитання

 • Як замовити сайт каталог?

  Замовити сайт каталог можна через форму зворотнього зв'язку або за телефоном 067966447. Ми зустрінемося та обговоримо всі нюанси створення корпоративного ресурсу, позначимо терміни та вартість розробки.

 • Чому варто замовити сайт каталог у студії Attico?

  Замовити сайт каталог у нас слід тому, що створення корпоративного ресурсу є нашою улюбленою спеціалізацією, в якій ми маємо досвід більше десяти років. У нас ви отримаєте експертну розробку та просування з гарантією якості.

 • Скільки коштує замовити каталог сайт під ключ?

  Замовити сайт каталог в середньому можна за ціною від 20 000 до 100 000 гривень, ціна створення та просування корпоративного ресурсу прозора та обґрунтована. Замовити сайт каталог ціна залежить від функціоналу, ваших цілей та корпоративних вимог, а дізнатися точно, скільки коштує замовити сайт каталог можна за телефоном.

 • Чи можливо замовити сайт каталог із просуванням?

  Так. Замовити сайт каталог можна з наступним просуванням. Ця послуга оплачується щомісяця.

Корпоративний сайт під ключ

На сучасному ринку широко представлені як великі корпорації, і середні компанії. Для залучення покупців та розширення цільової аудиторії вони виходять до Всесвітньої мережі Інтернет. Усім їм необхідний корпоративний веб-сайт, який є представленням фірми та найпотужнішим рекламним інструментом.

Розробка корпоративних сайтів

Основними завданнями, які вирішує корпоративний сайт, є залучення партнерів та клієнтів, зміцнення торгових зв'язків, вихід на нові ринки збуту. В рамках даного ресурсу можна розповісти про компанію, перерахувати її нагороди, переваги та переваги, висвітлити товари та послуги.

Важливою відмінністю цього виду сайту є те, що він може цілодобово виконувати свої функції, забезпечуючи надійний та стабільний зв'язок між компанією та її клієнтами. Також веб-ресурс важливий для співробітників, оскільки є постійним нагадуванням про те, в якій респектабельній компанії вони працюють. Саме тут співробітники можуть писати свої відгуки та побажання. Крім того, корпоративний сайт входить у бред-бук фірми та сприяє зміцненню її іміджу в очах клієнтів. Цей ефективний рекламний майданчик здатний швидко продавати і при цьому бути осередком робочого процесу.

Дуже важливо розмістити на корпоративному сайті блок інформації для партнерів, про спеціальні пропозиції співпраці, партнерські ціни, акції, умови оплати та доставки. Це допоможе не лише утримати існуючих ділових партнерів, а й завоювати нових.

Як правило, корпоративні сайти є багатосторінками, які містять велику кількість контенту, розраховану на цільову аудиторію.

На кожному корпоративному сайті є обов'язково розділ «Про компанію», де висвітлюється діяльність фірми з моменту заснування. Багатьом цікаво знайомитися з історією розвитку фірми, колективом, особливостями роботи, дізнаватися про представництва. Крім цього, користувачі також люблять інформаційні статті, тому корпоративні сайти передбачають наявність корисних блогів, які ведуть співробітники компанії. 

Обсяг контенту, представлений на сайті, може бути абсолютно будь-яким, при цьому важливо пам'ятати про те, що всі статті мають бути грамотними та унікальними для пошукових систем. Тоді користувачі постійно заходитимуть на сайт за отриманням нової інформації та розповсюджуватимуть її в соціальних мережах та на форумах, стаючи таким чином адвокатами бренду.

Перед тим як корпоративний сайт замовити в Києві, слід згадати про те, що він буде візитною карткою фірми, а отже, має бути технічно доопрацьований. Ваш корпоративний сайт повинен коректно відображатися у всіх пошукових системах та бути сумісним із будь-якими мобільними програмами. Користувачі не зрозуміють, якщо одного разу не зможуть отримати доступ до вашого веб-ресурсу, тому потрібно подумати про цілодобовий постійний і надійний хостинг. Якщо ви плануєте вихід на міжнародні ринки, то подумайте про мультимовність ресурсу.

Обкладинка сайту часто приваблює користувачів, тому дизайн корпоративного сайту має бути дорогим і престижним.

Згідно зі статистикою, розміщення на сайті інформації про акції та знижки дозволить значно більше підняти продажі, ніж рекламні кампанії в газетах та журналах. Шляхом прямого продажу з сайту можна значно підвищити прибуток компанії.

Ваша фірма також може заощадити відмовившись від послуг рекрутингових агенцій, адже корпоративний сайт у Київі залучатиме та інформуватиме нових потенційних співробітників, отримавши на ньому інформацію про компанію, вони будуть приходити на співбесіди вже підготовленими.

Види корпоративних сайтів

До основних видів корпоративних сайтів належать:

 • візитка;
 • портал;
 • каталог

Корпоративний сайт-візитка є найпростішим корпоративним сайтом і чудово підійде для старту в Інтернеті. Це ідеальний вихід для молодих фірм, які лише планують свою діяльність. Як правило, такі сайти мають не надто багато сторінок, але на них є місце для повної інформації про компанію. Дуже зручним є той момент, що корпоративний сайт-візитка може розвиватися хронологічно разом із розвитком фірми, до нього поступово можна додавати нові розділи.

Корпоративний сайт потрібний для продажу продукції? Тоді слід зробити корпоративний сайт-каталог, де можна розмістити всі товари з фотографіями та описами.

Якщо ваша фірма спеціалізується на тренінгових послугах чи навчанні, то доцільно зробити корпоративний сайт інфопортал, який міститиме безліч статей з різних тематиок. Як правило, ці сайти не несуть комерційного компонента, але на них можна розміщувати безкоштовні та платні уроки.

Звидання корпоративного сайту в Києві – відповідальне та непросте завдання, яке слід довірити лише професіоналам.

 Наша веб-студія «Attico» має великий досвід створення корпоративних сайтів. При їх розробці використовуються лише найінноваційніші технології та легальні методи просування. Ми швидко і якісно виконаємо роботу, при цьому на корпоративний сайт ціна в Києві буде дуже доступною будь-якому підприємству.

Замовляйте корпоративний сайт у нас і ви матимете повноцінне представництво свого бізнесу в Інтернеті.