Створення інтернет-магазину у Дніпрі

Eshop
surface.png

Покупки товарів в інтернеті давно перестали бути подією, що виходить за рамки повсякденного життя. Ринок інтернет-торгівлі є вкрай перспективним напрямком ведення бізнесу та відкриває підприємцям безліч можливостей. Тому дуже важливо подбати про те, щоб розробкою інтернет-магазину займалися професіонали, т.к. від цього залежить успіх вашого бізнесу.

Інтернет-магазин - це повноцінний торговий майданчик для прямих продажів мережі. Різні технічні інструменти забезпечують швидку роботу сайту за будь-якої кількості товарів та категорій. Простоту та зручність інтернет-магазину для покупців та менеджерів забезпечує велика кількість реалізованих нами функцій. Онлайн магазин – це продукт спільної праці розробника та замовника.

Зручно

Повноцінний торговий майданчик, що приносить реальні доходи

Вигідно

Формування нового каналу збуту та збільшення обсягу продажів

Стильно

Виведення відносин з клієнтами на принципово новий рівень

разработка интернет-магазина
fe-bg.webp
Базові характеристики:
 
 • індивідуальний дизайн макету в корпоративному стилі
 • до 5 категорій/груп товарів у магазині
 • до 8 сторінок з індивідуальним дизайном
 • можливість технічного розвитку та надбудови
від 25 000 грн.
/
14+ днів
Базові опціїРекомендовані опції
Адміністративна панель
Базове наповнення сайту
Кросбраузерність
Google карта
Форма зворотнього зв'язку
Простий ротатор слайдів
Блок партнерів
Замовити дзвінок
Розділ "FAQ"
Кошик
Авторизація користувачів
Групи користувачів
Відгуки для товару
Мітки на товарах
Оплата та доставка
Статистика продажів
Класичний пошук
Захист від атак
Мультимовність
Анімаційний слайдер
Підписка на розсилку
Онлайн-консультант
Завантаження документів
Розмежування прав
Ajax пошук товарів
Фільтр товарів
Імпорт/експорт з excell
Розширений особистий кабінет
Вибрані товари
Дисконтний таймер
Замовлення в 1 клік
Авторизація через соц.мережі
Схожі товари
Бонуси за покупку
Супутні товари
Знижкові купони
Онлайн-платежі
Порівняння товарів
Інтеграція з "НОВА ПОШТА"
Знижка від суми замовлення
Знижка від кількості
Мультивалютність
Останні переглянуті
Генерація знижки
Синхронізація курсів валют

Останні проекти

Є хороша ідея?
Давайте обговоримо її. Добре подумаємо. І реалізуємо!
overlay_phone01.webp

Відгуки наших клієнтів

Найпоширеніші запитання

 • Як замовити інтернет магазин у Дніпрі?

  Замовити інтернет магазин можна, зателефонувавши за номером 067966447, або заповнивши заявку на нашому сайті. Ми оперативно зв'яжемося з вами, та обговоримо створення інтернет магазину ціна та план розробки.

 • Чому варто замовити інтернет магазин в Інтернеті в студії Attico?

  Замовити інтернет магазин вам варто тому, що ми професійно та з повагою до замовника виконуємо свою улюблену справу – розробку та просування веб ресурсів, маючи більш ніж десятирічний досвід у цій сфері.

 • Скільки коштує замовити інтернет-магазин?

  Замовити інтернет магазин можливо за ціною від 30 000 грн до 100 000 гривень, ціна створення та просування ресурсу під ключ вигідна та економічно виправдана, вартість залежить від обсягу завдань. Зателефонуйте, і ви дізнаєтеся, як замовити інтернет-магазин недорого і ціну розробки з урахуванням ваших вихідних даних.

 • Чи можна замовити інтернет-магазин з подальшим просуванням?

  Так. Замовити інтернет магазин можливо з додатковою послугою щодо його просування, яка оплачується окремо, помісячно.

Створення інтернет-магазину

 

Сучасний ринок продажів у мережі щороку зростає. З цього можна отримати максимальну користь, якщо замовити інтернет магазин для реалізації ваших товарів та послуг під ключ із розробкою та підтримкою.

Замовити інтернет магазин якісної розробки з нуля за вигідною ціною - це отримати ефективний канал продажів, з високим рівнем конверсії та адаптацією під Ваш напрямок Дніпро.

Створити інтернет магазин - один з небагатьох способів з нуля заробити в мережі по-великому без серйозних вкладень. Замовити інтернет магазин ціна прийнятна, а прибуток від створення ресурсу під ключ набагато більший, ніж вартість його розробки з нуля.

Спробуйте замовити інтернет магазин, і ви отримаєте сукупність веб-інструментів, об'єднаних в одному сайті і що дозволяють власнику залучати покупців Дніпро, а їм, у свою чергу, дистанційно вибирати та оплачувати товари та послуги. Замовити інтернет магазин потрібно для збільшення обсягу продажу, тому що ресурс працюватиме 24 години на добу без прив'язки до графіка, приносячи вам максимальний прибуток. Підтримка сайту гарантована за приємною ціною.

Якщо ви тільки плануєте створити бізнес під ключ, або вже маєте його офлайн Дніпро, оптимально буде замовити інтернет магазин у нашій компанії з нуля недорого, і ми з самого початку допоможемо створити ідеальний інструмент за всіма правилами. На кожному етапі запуску проекту під ключ, якщо замовити інтернет-магазин за вигідною ціною, ми забезпечимо якісне безкоштовне консультування та всебічну підтримку.

Замовити інтернет магазин та його просування недорого набагато дешевше, ніж утримання відділу або точки продажу офлайн. Замовити інтернет магазин у професійній студії Дніпро з розробкою та підтримкою означає отримати максимальну ефективність сайту для бізнесу практично будь-якого напрямку Дніпро за прийнятну вартість.

Ми займаємося розробкою сайтів з нуля понад десять років, і знаємо все про створення та підтримку веб ресурсів. Якщо ви вирішите замовити інтернет магазин в Attico, то отримаєте недорого ідеальний прадавчий ресурс під ключ, який виведе ваш бізнес Дніпро на принципово новий рівень.

 

Розробка інтернет магазину - етапи

 

 1. Перед тим, як розпочати створення та просування інтернет магазину, ми проводимо аналітику бізнесу замовника, розробку цілей та завдань створення ресурсу з нуля. Якщо ви вирішите замовити інтернет магазин, під час зустрічі Дніпро ми визначимо обсяг роботи та обговоримо функціонал, погодимо ціну створення та всі нюанси, пов'язані з послугою створення інтернет магазину під ключ.
 2. Створення інтернет-магазину з нуля передбачає розробку техзавдання. Вам потрібно замовити інтернет-магазин, і в плані розробки нами будуть чітко прописані всі завдання з розробки та просування ресурсу.
 3. Замовити інтернет магазин – отримати комплексну розробку. Якщо ви плануєте замовити інтернет магазин, то на наступному етапі після погодження завдань здійснюється розробка унікального дизайну та логотипу компанії. Ми попрацюємо над зручною структурою сайту, проведемо створення зрозумілої та орієнтованої на потреби клієнта адмінпанелі. Після розробки макет відправляється на верстку і програмісти дають ресурсу функціональність. Ціна на створення сайту включає його тестування, щоб ресурс чітко виконував свої завдання.
 4. Замовити інтернет магазин Дніпропетровськ - це ще не все, необхідно створення його SEO просування. Ми забезпечимо створення якісного корисного контенту, що продає, покликаного залучити покупців і підвищити популярність вашого ресурсу.

Мало просто замовити інтернет магазин, важлива його підтримка. Просування та реклама – найважливіший аспект створення сайту. Ми зможемо в найкоротші терміни та недорого розмістити ваш ресурс у топових позиціях та забезпечити постійний потік клієнтів.

 

Чому слід замовити інтернет-магазин у нас?

 

Якщо ви вирішите замовити інтернет магазин, то отримаєте функціональний інструмент для масових продажів. Ми зробили все, щоб замовити інтернет-магазин вам було максимально комфортно.

Що ви отримаєте, якщо замовити інтернет магазин Дніпро у нашій студії за вигідною ціною?

 • Потужна структура, що продає, забезпечена серйозною аналітикою вашого напряму та діяльності конкурентів. Внаслідок системного підходу до розробки сайту ваші продажі збільшаться в рази.
 • Можливість легко замовити інтернет магазин та створити його просування.
 • Ми забезпечимо підтримку ресурсу та його потужний поступ з нуля Дніпро, щоб ви могли отримувати постійний потік замовлень. Замовити інтернет магазин у нас означає забезпечити швидку і стабільну роботу ресурсу при будь-якому навантаженні.
 • Для нас немає нездійсненних завдань у розробці. У нас можна замовити інтернет магазин будь-якої складності, адаптований під ваші цілі та вимоги. Замовити інтернет магазин України можуть компанії будь-якого напряму та масштабу. Гарантуємо якісне створення ресурсу, незалежно від вартості проекту Дніпро.
 • Створення унікального дизайну з нуля за вигідною вартістю. Дизайн вашого сайту Дніпро буде повністю відповідає сучасним тенденціям та вимогам цільової аудиторії.
 • Замовити інтернет магазин в Україні можна у різних розробників, але з нами ви маєте можливість замовити інтернет магазин недорого та якісно, ​​з подальшим просуванням. Розробка інтернет магазину ціна обґрунтована та прозора. Коли ви вирішите створити інтернет магазин, ви сплачуєте лише суму, зазначену в договорі, без прихованих платежів.
 • Замовити інтернет магазин у нас – це надійно. Гарантуємо чітке дотримання термінів розробки та відсутність непередбачених обставин.
 • Ви маєте можливість зручно замовити інтернет магазин з високим ступенем захисту від злому та гарантією безперебійної роботи навіть при високому навантаженні та збоях у мережі.
 • Замовити інтернет-магазин у наших фахівців з нуля слід і тому, що після розробки ресурсу ми гарантуємо всебічну підтримку. Після створення сайту підтримуємо зв'язок із клієнтом та консультуємо з усіх питань.

 

Як замовити інтернет магазин?

 

1. Замовити інтернет магазин легко, просто зателефонуйте або заповніть форму на сайті, і ми призначимо зустріч у зручний час.

2. Під час зустрічі ми обговоримо, який краще замовити інтернет магазин залежно від ваших цілей, позначимо структуру та функціонал сайту, обговоримо вартість створення інтернет магазину та терміни розробки з нуля.

3. Оформлення договору створення сайту.

4. Після того, як ви вирішили замовити інтернет-магазин, і ми з вами обговорили всі нюанси, передоплата за розробку становить 50%. Решта суми вноситься після створення сайту. Форма оплати будь-яка, якщо це безготівка, то ПДВ не стягується.

Наші клієнти розкидані по всій Україні: замовити інтернет магазин у Києві