Corporate
surface.png

Корпоративний сайт у повному обсязі розкриває всі сторони роботи компанії, послуг та продукції, що надаються. Це по-справжньому ефективний інформаційний ресурс, який пов'язує компанію з громадськістю, партнерами та потенційними клієнтами. Саме він формує індивідуальний імідж компанії в мережі та наголошує на значущості.

За роки роботи ми виробили індивідуальний підхід до створення корпоративних веб-проектів, які розширюють горизонти бізнесу і залучають нових клієнтів. За допомогою якісного сайту ви зможете вивести свій бізнес на новий рівень.

Престижно

Якісно створений проект, який підкреслює імідж компанії

Унікально

Продумана структура та грамотне розташування елементів

Стильно

Сайт повністю відповідає корпоративному стилю, що створює єдине ціле

Разработка корпоративного сайта
fe-bg.webp
Базові характеристики:
 
 • індивідуальний дизайн макету в корпоративному стилі
 • множинні рівні розділів та підкатегорій
 • до 8 сторінок з індивідуальним дизайном
 • можливість технічного розвитку та надбудови
від 20 000 грн.
/
10+ днів
Базові опціїРекомендовані опції
Адміністративна панель
Повне наповнення сайту
Кросбраузерність
Google карта
Форма зворотнього зв'язку
Простий ротатор слайдів
Фотогалерея
Блок партнерів
Замовити дзвінок
Розділ "FAQ"
Стрічка новин
Розмежування прав
Захист від атак
Мультимовність
Анімаційний слайдер
Відеогалерея
Підписка на розсилку
Онлайн-консультант
Завантаження документів
Статичні відгуки
Динамічні графіки
Пошук сайтом
Кросспостинг
Кабінет користувача
Каталог

Останні проекти

Є хороша ідея?
Давайте обговоримо її. Добре подумаємо. І реалізуємо!
overlay_phone01.webp

Відгуки наших клієнтів

Найпоширеніші запитання

 • Як замовити сайт каталог?

  Замовити сайт каталог можна через форму зворотнього зв'язку або за телефоном 067966447. Ми зустрінемося та обговоримо всі нюанси створення корпоративного ресурсу, позначимо терміни та вартість розробки.

 • Чому варто замовити сайт каталог у студії Attico?

  Замовити сайт каталог у нас слід тому, що створення корпоративного ресурсу є нашою улюбленою спеціалізацією, в якій ми маємо досвід більше десяти років. У нас ви отримаєте експертну розробку та просування з гарантією якості.

 • Скільки коштує замовити каталог сайт під ключ?

  Замовити сайт каталог в середньому можна за ціною від 20 000 до 100 000 гривень, ціна створення та просування корпоративного ресурсу прозора та обґрунтована. Замовити сайт каталог ціна залежить від функціоналу, ваших цілей та корпоративних вимог, а дізнатися точно, скільки коштує замовити сайт каталог можна за телефоном.

 • Чи можливо замовити сайт каталог із просуванням?

  Так. Замовити сайт каталог можна з наступним просуванням. Ця послуга оплачується щомісяця.

Створення корпоративного сайту

 

Корпоративний сайт для компанії – це її повноцінне представництво в інтернеті. Замовити сайт каталог - значить створити найпотужніший інструмент для стабільного та швидкого розвитку бізнесу. Замовити сайт каталог з безліччю можливостей слід як для реалізації цілей компанії, так і створення лояльності клієнтів Дніпро.

Якщо створити сайт каталог, він не тільки забезпечить приплив замовників та зміцнить зв'язки з корпоративними партнерами, але ще ефектно піднесе переваги вашої корпоративної пропозиції.

Корпоративний сайт замовити за прийнятною ціною коштує діючому бізнесу Дніпро як для просування своїх товарів та послуг, так і для створення нової ніші або виходу на міжнародний рівень.

Замовити сайт каталог під ключ Україна та його підтримку може компанія будь-якого масштабу з нуля. Створення корпоративного ресурсу та його підтримка дає можливість розміщувати необмежену кількість найменувань продукції. Створення корпоративного веб проекту за структурою має подібність до створення інтернет магазину. Але автоматично створити замовлення тут не можна. Створити його може корпоративний менеджер після погодження з клієнтом усіх нюансів. Створення та підтримка такого формату зручно для багатьох груп товарів Дніпро, які складно підібрати через безліч факторів та мінливу ціну.

Замовити корпоративний сайт вигідно завдяки його багатозадачності. Розробка корпоративних сайтів та їх просування з нуля спрямовані на:

 • надання розгорнутої корпоративної інформації, товарів та послуг, їхньої ціни;
 • організацію та підтримку корпоративних процесів;
 • круглодобовий зв'язок із корпоративними партнерами та замовниками Дніпро можна створити, якщо недорого замовити сайт каталог та його підтримку;
 • створення та зберігання великого обсягу корпоративної інформації;
 • створення корпоративної реклами та організацію продажів Дніпро.

Корпоративний сайт ціна може виконувати і безліч інших корпоративних функцій, створення яких з нуля під ключ недорого може забезпечити досвідчений розробник, такий як студія Attico Дніпро.

 

Чому варто замовити сайт каталог у нас?

 

Сайт каталог створити в нашій студії вигідно з низки причин:

 • Якщо замовити сайт каталог, ще на старті ми опрацьовуємо, як створити функціональність та зручність роботи з корпоративним ресурсом не тільки для компанії, а й для ваших замовників Дніпро. Перед тим, як замовити сайт каталог, ви отримаєте повну консультацію з розробки та підтримки.
 • Прийміть рішення замовити сайт каталог за прийнятною ціною, і створення корпоративного ресурсу з нуля повністю відповідатиме потребам цільової аудиторії Дніпро. Кожен відвідувач знайде корпоративну інформацію з усіх питань та стане вашим постійним клієнтом Дніпро.
 • Замовити сайт каталог необхідно у нашій студії Дніпро, тому що у нас не прийнято шаблонну розробку корпоративних проектів. Ви отримаєте розробку адаптованих під ваш корпоративний напрямок функцій та створення унікального дизайну з нуля.
 • Замовити сайт каталог під ключ зручно. Ми забезпечимо розробку простої та зрозумілої корпоративної системи управління з нуля та навчимо роботи з нею.
 • Замовити сайт каталог за вигідною вартістю надійно. При розробці недорого забезпечимо високий рівень корпоративної безпеки, захистимо від злому за адекватною вартістю.
 • Замовити сайт каталог недорого. Ціна розробки повністю окупиться завдяки просуванню та верстці, адаптованій для різних пристроїв. Якщо замовити каталог сайт у нас, ми зможемо створити корпоративний продуманий ресурс під ключ, який приверне потік клієнтів. Якщо ви вирішите недорого замовити сайт каталог, він буде швидко та надійно працювати при будь-якому корпоративному навантаженні.
 • Замовити сайт каталог та створення його просування недорого з нуля — значить бути впевненим у повній відповідності корпоративного проекту до ваших цілей та вимог.
 • Замовити сайт каталог можна в будь-який час недорого, і отримати якісну розробку точно в строк під ключ.

 

Стадії розробки корпоративного веб-ресурсу

 

Якщо замовити сайт каталог за вигідною ціною під ключ у нашій студії, ми зможемо створити комплексну розробку за всіма правилами створення корпоративного веб-проекту з нуля:

 1. Проведемо глибоку аналітику вашого бізнесу та поведінки конкурентів, чітко виявимо вашу цільову аудиторію та її потреби. Адже замовити сайт каталог має на увазі занурення у вашу корпоративну діяльність з метою створення ефективного корпоративного проекту.
 2. Замовити сайт каталог потрібно зі складанням докладного техзавдання з нуля, де детально прописуються корпоративні завдання та процеси розробки під ключ.
 3. Коли ви вирішили замовити сайт каталог і наші фахівці склали техзавдання, розпочинаємо розробку корпоративного ресурсу. Це розробка архітектури сторінок, створення макета дизайну та його реалізація (верстка та програмування).
 4. Запуск протестованого проекту. Замовити сайт каталог має на увазі розміщення готового ресурсу на вашому домені, з налаштуванням хостингу. Далі ми навчаємо співробітників компанії працювати з корпоративним ресурсом.
 5. Замовити сайт каталог - це не тільки створити та запустити проект. Після розробки ресурсу дуже важливим є його грамотне просування, яке ми готові запропонувати за вигідною ціною.

 

Як замовити сайт каталог?

 

 1. Замовити сайт каталог можна через форму на нашому веб-сайті або за телефоном. Ми з вами зустрінемося у зручний час.
 2. Далі ми обговоримо, який краще замовити сайт каталог за функціоналом, виходячи з ваших побажань. Встановимо вартість та терміни розробки з нуля.
 3. Якщо ви готові замовити сайт каталог, ми оформимо договір на розробку та просування.
 4. Замовити сайт каталог можна за передоплатою 50%, залишок вартості створення ресурсу ви сплачуєте після завершення розробки. Форму оплати вибираєте ви, за безготівкового розрахунку ПДВ не сплачується.

 Наші клієнти розкидані по всій Україні: Створення корпоративного сайту каталогу Київ