Business
surface.png

Створення сайту візитки, достатньо швидкий процес, спрямований на швидкий старт вашої діяльності в інтернеті. Проект характеризується простою однорівневою системою головного меню і не має на увазі вкладених розділів. Можна сказати, що це ідеальний варіант для презентації свого бізнес-напрямку. 5 сторінок цілком достатньо для розміщення основної інформації про компанію, діяльність, послуги, ціни і т.д. Це повноцінний інформативний ресурс при мінімальному бюджеті.

Ми розробляємо сайти зі зручною системою управління та можливістю подальшої модернізації. Такий сайт має всі підстави вирости у повноцінний корпоративний ресурс завдяки добре налагодженим технічним рішенням.

Швидко

Лаконічний та швидкий спосіб створення сайту для початку бізнесу

Просто

Ідеальний варіант для презентації свого бізнес-напряму

Доступно

Цілком інформативний ресурс при мінімальному бюджеті

Разработка сайт визитка
fe-bg.webp
Базові характеристики:
 
 • індивідуальний дизайн макету в корпоративному стилі
 • відсутність вкладених розділів (підменю)
 • до 5 сторінок з індивідуальним дизайном
 • можливість технічного розвитку та надбудови
від 10 000 грн.
/
6-7 днів
Базові опціїРекомендовані опції
Адміністративна панель
Повне наповнення сайту
Кросбраузерність
Google карта
Форма зворотнього зв'язку
Простий ротатор слайдів
Фотогалерея
Блок партнерів
Замовити дзвінок
Розділ "FAQ"
Захист від атак
Мультимовність
Анімаційний слайдер
Відеогалерея
Підписка на розсилку
Онлайн-консультант
Завантаження документів
Статичні відгуки
Динамічні графіки
Пошук сайтом
Стрічка новин
Кросспостинг

Останні проекти

Є хороша ідея?
Давайте обговоримо її. Добре подумаємо. І реалізуємо!
overlay_phone01.webp

Відгуки наших клієнтів

Найпоширеніші запитання

Створення сайту візитки

 

Створення сайту візитки допоможе презентувати себе та створити унікальну пропозицію. Ресурс містить важливий масив інформації, за допомогою якої ви зможете знайти клієнтів та створити конкурентну перевагу.

Створення сайту візитки — зручний спосіб створити базу клієнтів у Дніпрі з нуля. Створення сайту візитки з підтримкою принесе дохід, що в рази перевищує ціну ресурсу. Якщо замовити сайт візитку та його підтримку, ціна буде оптимальною.

 

Чим відрізняється створення сайту візитки нашої розробки?

 

 • Сайт візитка під ключ, якщо вміло його створити, розвиватиме ваш бізнес і забезпечить його підтримку. Сайт візитка замовити слід, щоб ваші відвідувачі ставали вашими покупцями Дніпро.
 • Ми не любимо шаблони, і готові створити вам унікальний дизайн при виготовленні ресурсу з нуля і недорого. Пропонуємо створити макет з урахуванням всіх правил та ваших побажань про те, яким ви хочете бачити створення сайту візитки. При цьому сайт візитівка під ключ ціна невисока.
 • Створення сайту візитки та якісна його підтримка гарантує високу швидкість завантаження сторінок у будь-якому браузері. Якщо замовити проект у нас з нуля за оптимальною ціною, він стабільно працюватиме.
 • Створення сайту візитки забезпечене захистом від злому. Замовити ресурс з нуля — це надійно та доступно, ціна Дніпро найвигідніша.
 • Сайт візитка під ключ містить розробку системи управління. З нею можна створити ресурс під себе з нуля і доповнювати його. Створення сайту візитки передбачає створення адмінпанелі, налаштованої під ваші завдання.
 • Створення сайту візитки має враховувати адаптацію. Пошукові системи коректно сприймають ресурс, якщо його створити адаптованим під усі пристрої. Таким чином можна створити лояльність користувачів Дніпро.
 • Створення сайту візитки з SEO-оптимізацією. Потрібно створити семантичне ядро ​​та адаптацію під усі пошукові системи. Замовити продумане створення сайту візитки це вміло використовувати ваші переваги перед конкурентами. Якщо замовити виготовлення проекту у нас за вигідною вартістю, він буде орієнтований на успішний продаж Дніпро.
 • Вартість виготовлення прозора. Створення сайту візитки гарантуємо за короткий термін з нуля, недорого.
 • Створення сайту візитки за всіма правилами. Ви маєте можливість наочно побачити приклади наших робіт з ціною на нашому ресурсі.

 

Що ви отримаєте, якщо замовити створення сайту візитки?

 

Розробка візитки під ключ принесе такі вигоди:

 • Запланувати створення сайту візитки — це означає створити ефективне представництво вашого бізнесу Дніпро з нуля в інтернеті.
 • Економія коштів на рекламу. Завдяки ресурсу клієнти шукатимуть вас самі. Оскільки покупці масово переходять в інтернет, то якщо замовити в нашій студії створення сайту візитки, виготовлення інших способів реклами вам не знадобиться.
 • Якщо ви вирішите замовити виготовлення ресурсу, можна створити рекламну кампанію з нуля.
 • Якщо замовити послугу розробки під ключ, ви отримаєте власний веб-офіс, доступний 24 години на добу для вас та для ваших клієнтів Дніпро. Створення сайту візитки допоможе замовникам будь-якої миті отримати інформацію та замовити товар недорого.
 • Створення сайту візитки надасть замовникам мати завжди актуальну інформацію, а вам миттєво її оновлювати.
 • Створити цей проект слід і тому, що він може стати джерелом додаткового заробітку Дніпро. Створення сайту візитки з гарною відвідуваністю допоможе принести дохід за допомогою розміщення банерів.
 • Інвестиції у створення сайту візитки окупляться дуже скоро і допоможуть у просуванні бізнесу. Якщо замовити ресурс Дніпро, ви отримаєте набагато більший дохід у порівнянні з ціною його розробки.
 • Замовити якісне виконання проекту можна з нуля, і ви отримаєте розробку ресурсу точно вчасно.

 

Створення сайту візитки - процес розробки.

 

Щоб створити успішний проект, створення сайту візитки включає безліч процесів:

 1. Перед тим, як розпочати створення сайту візитки, проводиться серйозний аналіз ринку та діяльності конкурентів.
 2. Створення сайту візитки починається з виявлення цільової аудиторії. Потрібно створити цінність продукту та розробку унікальної пропозиції.
 3. Створення сайту візитки - також розробка концепції та структури ресурсу з нуля.
 4. Розробка метрики для відстеження дій відвідувачів з метою покращення ефективності — ще один етап послуги під ключ створення сайту візитки.
 5. Створення сайту візитки вимагає розробки та виготовлення унікального дизайну.
 6. Технічні роботи: програмування та верстка, виготовлення макета, розробка системи безпеки, оптимізація, створення контенту, тестування.

Зазвичай створення сайту візитки має включати близько 3 сторінок під ключ. Головна сторінка розкриває інформацію про діяльність, на яку проводиться створення сайту візитки. 2-а сторінка містить дані про ваш продукт. На останній сторінці вказуються контакти, посилання на профілі у соцмережах.

Створення сайту візитки із зручною системою управління CMS робить можливим коли завгодно його доповнити чи змінити. Після того, як створення сайту візитки завершиться, замовник матиме повний доступ до управління. Наші фахівці нададуть безкоштовне навчання для роботи з системою.

Якщо ви вирішите здійснити створення сайту візитки, додатково можливо недорого замовити підтримку ресурсу Дніпро, який ми регулярно оновлюватимемо за вигідною вартістю. Якщо ви вирішите створити сайт візитівка недорого, ви отримаєте оптимізований корисний проект під ключ. Створення сайту візитки одразу почне приносити прибуток, і ціна виготовлення окупиться.

 

Від чого залежить вартість створення сайту візитки?

 

Сайт візитівка ціна стартує від 10000 гривень і залежить від обсягу, функціональності, кількості та складності завдань. Вартість проекту обговорюється після дослідження вашого напряму та розробки функціоналу.

Зв'яжіться з нами, і ви отримаєте детальну консультацію з питання вартості та дізнаєтесь про плюси розробки ресурсу в нашій студії.

 

Як замовити створення сайту візитки у нас?

 

 1. Щоб замовити та створити ресурс, зв'яжіться з нами по телефону або через форму зворотнього зв'язку, і ми домовимося про зустріч.
 2. Під час обговорення заявки на створення сайту візитки Дніпро ми позначимо коло завдань та структуру ресурсу, який потрібно створити. Встановимо ціну розробки та терміни виготовлення.
 3. Оформляється договір на виготовлення ресурсу.
 4. Оплата здійснюється зручним способом, за безготівкового розрахунку ПДВ не сплачується. Передоплата за створення сайту візитки - 50%, решту ви оплачуєте після розробки та виготовлення ресурсу.

Наші клієнти розкидані по всій Україні:  створення сайту візитки Київ