Landing
surface.png

Посадкова сторінка (Landing Page) - це не просто односторінковий сайт. Це інтернет-ресурс в основі розробки якого лежить принцип мотивації користувачів до здійснення цільової дії: підписка на розсилку, реєстрація на сайті, зворотний дзвінок, заповнення форми тощо. Простіше кажучи, головне завдання лендингу – перетворити потенційного відвідувача на замовника.

Найпоширенішим варіантом використання Landing Page є логічне продовження рекламної активності: саме на цей ресурс ведуть посилання з інтернет-банерів, контекстної реклами та інших джерел. Часто Landing Page є додатковим інструментом для залучення користувачів на основний сайт.

Просто

Повністю інформативний ресурс при мінімальному бюджеті

Доступно

Ідеальний варіант для презентації свого бізнес-напряму

Ефективно

Лаконічний та простий спосіб розробки для швидкого старту

Разработка Landing Page
Базові характеристики:
 
 • індивідуальний дизайн макету в корпоративному стилі
 • сторінка з навігаційним скролл-меню
 • до 5 блоків з основною інформацією
 • форми захоплення інформації від користувачів
від 8 000 грн.
/
4-5 днів
Базові опціїРекомендовані опції
Адміністративна панель
Повне наповнення сайту
Кросбраузерність
Google карта
Форма зворотнього зв'язку
Простий ротатор слайдів
Фотогалерея
Блок партнерів
Замовити дзвінок
Розділ "FAQ"
Захист від атак
Мультимовність
Анімаційний слайдер
Відеогалерея
Підписка на розсилку
Онлайн-консультант
Завантаження документів
Статичні відгуки
Динамічні графіки

Останні проекти

Є хороша ідея?
Давайте обговоримо її. Добре подумаємо. І реалізуємо!
overlay_phone01.webp

Відгуки наших клієнтів

Найпоширеніші запитання

 • Як замовити лендінг?

  Замовити лендинг можна, подавши заявку онлайн або за телефоном 067966447. Ми домовимося про зустріч та обговоримо створення ресурсу односторінкового сайту з нуля.

 • Чому варто замовити лендінг у студії Attico?

  Замовити лендинг у нас надійно, тому що ми – не просто експерти у створенні та просуванні веб ресурсів з більш ніж десятирічним досвідом, ми – ентузіасти своєї справи, і звикли доводити розробку проектів до досконалості.

 • Створення лендінг ціна?

  Замовити лендинг можна за ціною від 10 000 до 20 000 гривень, зв'яжіться з нами, і ми вас проконсультуємо щодо точної вартості розробки, залежно від проекту, односторінковий сайт з нуля. Вартість розробки є вигідною.

 • Чи можливо замовити лендинг із просуванням?

  Так. Просування landing page після розробки можливо, але його можна створити за невеликою кількістю запитів.

Створення Landing Page

 

На сьогоднішній день інтернет — найпопулярніший майданчик для продажу та потужний інструмент для просування бізнесу.

Маркетинг має у своєму розпорядженні безліч способів для залучення клієнтів, і один з них — односторінковий сайт. Створення landing page – найважливіший крок для успішної діяльності в мережі.

Односторінковий сайт за вигідною ціною Дніпро допоможе виконати одразу кілька важливих завдань із нуля. Замовлення лендингу (створення односторінкового сайту) необхідне для популяризації компанії або продукту Дніпро. Замовити лендинг та його підтримку важливо для збільшення кількості відвідувачів Дніпро. Якщо замовити сайт, це прискорить просування вашого бізнесу Дніпро.

Якщо ви вирішите замовити лендинг, успішність його створення та просування покаже конверсія, що дає дані про те, скільки користувачів відвідало односторінковий сайт та здійснило цільову дію.

Розробка лендинг пейдж з підтримкою з нуля спрямована на те, щоб допомогти відвідувачу вчинити певну дію. Створити односторінковий сайт під ключ слід будь-якому бізнесу, адже розробка landing page презентує усі ваші переваги. Створення лендингу з нуля недорого приверне прибуток у рази більший, ніж вартість створення ресурсу односторінковий сайт недорого.

 

Landing page - вимоги до розробки

 

Створення лендингу з нуля задіяє психологію споживачів. Ми допоможемо створити односторінковий сайт під ключ за найкращою ціною, здатний зацікавити вашу аудиторію та ефективно недорого підвищити конверсію.

Створення landing page - це розробка привабливого дизайну, створення контенту, що чіпляє, за прийнятною вартістю. Односторінковий сайт вимагає грамотної розробки заклику до дії. Створити лендинг потрібно з використанням спеціальних прийомів, що спонукають клієнтів залишитися на landing page і використовувати односторінковий сайт за призначенням - зробити цільову дію.

Замовити лендинг та створити його з нуля за вигідною ціною слід уникаючи помилок, які можуть нівелювати всю розробку та просування, вкладені в односторінковий сайт. Помилки, які не можна допускати, якщо ви бажаєте замовити лендинг:

- Замовити лендинг за низькою ціною з розробкою нудного чи шаблонного дизайну. Так односторінковий сайт не привабить клієнтів.

- Замовити лендинг недорого із дуже дрібними елементами. Такий односторінковий сайт покинуть, не здійснивши дію.

- Замовити лендинг з інформацією, що не відповідає дійсності. Такий односторінковий сайт за низькою вартістю втратить довіру користувачів Дніпро.

- Замовити лендинг без чіткої орієнтації на цільову аудиторію. Цей односторінковий сайт недорого буде малоефективним.

- Замовити лендинг із відомостями, які не цікаві відвідувачам. Такий односторінковий сайт за мінімальною ціною не зможе створити потік клієнтів Дніпро.

Створити односторінковий сайт із нуля необхідно лише у професійній студії Дніпро. Landing page не дуже місткий, тому замовити лендинг потрібно продумано, адже кожна деталь у ньому є вирішальною. Замовити лендинг (або односторінковий сайт) потрібно зручним, інформативним та привабливим.

Створення landing page вартість швидко окупиться, якщо замовити лендинг професіоналам Дніпро.

 

Чому варто замовити лендинг у студії Attico?

 

Ми пропонуємо замовити лендинг якісної розробки з підтримкою та дотриманням усіх правил створення ресурсу односторінковий сайт під ключ. Варто замовити лендинг, і ми забезпечимо:

 • Створення продуманого дизайну, розробка якого спрямована на потреби аудиторії. Створення чіпляючого дизайну є найважливішою причиною замовити лендинг у перевірених фахівців.
 • Замовити лендинг пейдж у нас слід через створення грамотного контенту. Текст для landing page буде відповідати правилам оптимізації: унікальність, корисність та легкість сприйняття. Варто вам замовити лендинг, і ми аргументовано доведемо, чому клієнту «Дніпро» слід обрати саме ваш продукт.
 • Якщо замовити лендинг під ключ, ми створимо односторінковий сайт з чітким дотриманням правила розробки: одна landing page - одна унікальна пропозиція. Односторінковий сайт ціна має забезпечити концентрацію користувача на одному реченні. Тому замовити лендинг і на продаж Дніпро, і на передплату одночасно — не найкраще рішення. Дотримання цього правила ефективно підвищує конверсію landing page.
 • У landing page ми велику увагу приділяємо розробці грамотного заклику до дії, щоб односторінковий сайт спонукав відвідувачів до цільової поведінки на landing page.
 • Замовити лендинг недорого під ключ та його підтримку бажано у нас тому, що при створенні landing page ми дотримуємося простоти та мінімалізму, грамотно розставляючи акценти у стратегічно важливих місцях landing page.
 • За рішення створити односторінковий сайт бажано використовувати ефективний маркетинговий метод — надання відгуків покупців. Ми вбудуємо відгуки в односторінковий сайт грамотно та недорого. Також, якщо замовити лендинг, можна створити бонуси на landing page, щоб залучити клієнтів.
 • Замовити лендінг ціна повністю виправдана. Односторінковий сайт окупиться дуже скоро.
 • Замовити лендинг під ключ за гарною ціною недостатньо. Проектуючи односторінковий сайт, ми забезпечимо підтримку та SEO просування недорого, організуємо аналітику, щоб ефективність landing page була максимальною. Односторінковий сайт працюватиме без збоїв.
 • Замовити лендинг та створити якісну розробку та просування під ключ з нами легко, всі процеси налагоджені. Спробуйте замовити лендинг, і ви отримаєте landing page точно вчасно.

Ми забезпечимо односторінковий сайт зручною навігацією, протестуємо односторінковий сайт, зможемо створити адаптацію під будь-які пристрої. Якщо в нашій студії замовити лендинг, ми забезпечимо просування та підтримку під ключ, щоб односторінковий сайт ефективно запрацював з нуля.

 

Як замовити лендінг?

 

 1. Замовити лендинг можна зручним для себе способом — зателефонувати або створити заявку на нашому ресурсі. Ми організуємо зустріч.
 2. Під час зустрічі обговоримо, який вигідніше замовити лендинг, домовимося про вартість розробки landing page під ключ, аргументуємо ціну.
 3. Коли ви будете готові замовити лендинг, оформляється договір на розробку та просування ресурсу односторінковий сайт з нуля.
 4. Замовити лендинг можна за передоплатою за розробку 50%, решта вноситься після завершення створення landing page. Форма оплати будь-яка, якщо вибираєте безготівку, ПДВ не стягується.