Створення інтернет-магазину в Києві

Eshop
surface.png

Покупки товарів в інтернеті давно перестали бути подією, що виходить за рамки повсякденного життя. Ринок інтернет-торгівлі є вкрай перспективним напрямком ведення бізнесу та відкриває підприємцям безліч можливостей. Тому дуже важливо подбати про те, щоб розробкою інтернет-магазину займалися професіонали, т.к. від цього залежить успіх вашого бізнесу.

Інтернет-магазин - це повноцінний торговий майданчик для прямих продажів мережі. Різні технічні інструменти забезпечують швидку роботу сайту за будь-якої кількості товарів та категорій. Простоту та зручність інтернет-магазину для покупців та менеджерів забезпечує велика кількість реалізованих нами функцій. Онлайн магазин – це продукт спільної праці розробника та замовника.

Зручно

Повноцінний торговий майданчик, що приносить реальні доходи

Вигідно

Формування нового каналу збуту та збільшення обсягу продажів

Стильно

Виведення відносин з клієнтами на принципово новий рівень

разработка интернет-магазина
fe-bg.webp
Базові характеристики:
 
 • індивідуальний дизайн макету в корпоративному стилі
 • до 5 категорій/груп товарів у магазині
 • до 8 сторінок з індивідуальним дизайном
 • можливість технічного розвитку та надбудови
від 25 000 грн.
/
14+ днів
Базові опціїРекомендовані опції
Адміністративна панель
Базове наповнення сайту
Кросбраузерність
Google карта
Форма зворотнього зв'язку
Простий ротатор слайдів
Блок партнерів
Замовити дзвінок
Розділ "FAQ"
Кошик
Авторизація користувачів
Групи користувачів
Відгуки для товару
Мітки на товарах
Оплата та доставка
Статистика продажів
Класичний пошук
Захист від атак
Мультимовність
Анімаційний слайдер
Підписка на розсилку
Онлайн-консультант
Завантаження документів
Розмежування прав
Ajax пошук товарів
Фільтр товарів
Імпорт/експорт з excell
Розширений особистий кабінет
Вибрані товари
Дисконтний таймер
Замовлення в 1 клік
Авторизація через соц.мережі
Схожі товари
Бонуси за покупку
Супутні товари
Знижкові купони
Онлайн-платежі
Порівняння товарів
Інтеграція з "НОВА ПОШТА"
Знижка від суми замовлення
Знижка від кількості
Мультивалютність
Останні переглянуті
Генерація знижки
Синхронізація курсів валют

Останні проекти

Є хороша ідея?
Давайте обговоримо її. Добре подумаємо. І реалізуємо!
overlay_phone01.webp

Відгуки наших клієнтів

Найпоширеніші запитання

 • Як замовити інтернет магазину Києві?

  Замовити інтернет магазин можна, зателефонувавши за номером 067966447, або заповнивши заявку на нашому сайті. Ми оперативно зв'яжемося з вами, та обговоримо створення інтернет магазину ціна та план розробки.

 • Чому варто замовити інтернет магазин в Інтернеті в студії Attico?

  Замовити інтернет магазин вам варто тому, що ми професійно та з повагою до замовника виконуємо свою улюблену справу – розробку та просування веб ресурсів, маючи більш ніж десятирічний досвід у цій сфері.

 • Скільки коштує замовити інтернет-магазин?

  Замовити інтернет магазин можливо за ціною від 30 000 грн до 100 000 гривень, ціна створення та просування ресурсу під ключ вигідна та економічно виправдана, вартість залежить від обсягу завдань. Зателефонуйте, і ви дізнаєтеся, як замовити інтернет-магазин недорого і ціну розробки з урахуванням ваших вихідних даних.

 • Чи можна замовити інтернет-магазин з подальшим просуванням?

  Так. Замовити інтернет магазин можливо з додатковою послугою щодо його просування, яка оплачується окремо, помісячно.

Створення інтернет-магазину Київ

Розвиток української економіки зумовив безліч напрямків як оптової, так і роздрібної торгівлі. Комусь подобається купувати товари в елітних бутіках та великих торгових центрах, тоді як інші люди люблять купувати продукцію у невеликих магазинах. З появою нових технологій покупки стало зручно здійснювати прямо з дому через Інтернет. Першою цю перевагу оцінила молодь, а сьогодні послугами інтернет-магазинів. користуються і люди старшого віку.

За статистикою понад 30 відсотків користувачів здійснювали покупки через Інтернет. З кожним роком інтернет-магазини стають все популярнішими, у них купують як продукти харчування, так і мобільні телефони, одяг, дитячі товари, побутову техніку та меблі. Дуже зручна оплата та способи доставки – саме ці параметри, поряд із високою якістю товарів та залучає споживачів.

Інтернет-магазини доступні цілодобово, цей зручний торговий майданчик працює 7 днів на тиждень і 24 години на добу.

Розробка ефективного інтернет-магазину

Якщо у вас є своя торгова точка і ви плануєте вихід на нові ринки із залученням широкої цільової аудиторії, то найбільш доцільним рішенням є створення інтернет-магазину під ключ. Розробка такого сайту вимагає великої уваги до деталей та розуміння специфіки. Спочатку слід провести маркетингове дослідження та визначити конкурентні переваги та потреби цільової аудиторії, ґрунтуючись на цих факторах, слід планувати стратегію просування.

На першому етапі розробники попросять вас заповнити бриф та складуть технічне завдання. Потім піде написання коду програмістами та оформлення доменного імені. Щоб сайт був постійно та цілодобово доступний в Інтернеті, слід подбати про надійний хостинг.

Люди приходять в інтернет-магазини за емоціями, тому важливо звернути увагу на дизайн, який має бути привабливим та гармонійним. За бажанням ви маєте можливість купити як шаблонний дизайн, так і замовити індивідуальний авторський. Графічні дизайнери, ґрунтуючись на психології користувачів, розроблять такі макети, які відвідувачів підсвідомо мотивуватимуть до здійснення покупки.

Ціна розробки інтернет-магазину у Києві багато в чому залежить від його функціоналу, тому важливо підібрати оптимальну систему управління на якій працюватиме магазин.

Головним елементом кожного інтернет-магазину є товари. Картки товарів зручно занесені до каталогу, де їх можна відфільтрувати за певними розділами. Кожна картка товару містить опис, ціну та професійні фотографії. На підставі цих характеристик дуже легко вибрати та купити товар. В описі дані основні параметри товару, наприклад, для одягу це будуть колір і мірки, а для побутових приладів технічні характеристики. Читаючи описи та дивлячись фотографії людина може отримати повну інформацію про запропоновану продукцію та оформити замовлення.

Замовити товари в інтернет-магазині можна як зі сторінки з контактами, так і з опису кожного товару.

Ще одним важливим фактором, що сприяє просуванню даного веб-ресурсу, є представлений на ньому контент, такий як рекламні статті, новини та акції. Людям подобається отримувати свіжу інформацію, яка допомагає вибрати товари, тому поповнюючи сайт цікавими статтями, ви набудете прихильності користувачів. Якщо ви плануєте вихід на міжнародний ринок, сайт у Київі потрібно зробити мультимовним.

Створення інтернет-магазину ціна:

Якщо ви хочетезамовити інтернет-магазин ціна є однією з найважливіших умов.

Ціна створення інтернет-магазинузалежатиме від багатьох факторів, таких як дизайн, контент, просування. Ви можете знайти підрядників за дуже дешевими цінами, але в даному випадку доведеться сумніватися як такий інтернет-магазин. Не рекомендуємо вам звертатися до фрілансерів, які обіцяють дуже низьку вартість, оскільки вони можуть виконати роботу недбало і зникнути в самий невідповідний момент.

Якщо ви хочете мати свій інтернет-магазин, звертайтеся до підрядників, які мають хорошу репутацію. У нашій веб-студії «Attico» можна замовити інтернет-магазин у Києві  недорого.

Замовляєте розробку інтернет-магазину в «Attico» і ви отримаєте високу якість за оптимальною вартістю.