Landing Page

індивідуальний дизайн макету в корпоративному стилі

сторінка з навігаційним скролл-меню

до 5 блоків з основною інформацією

неможливість технічного розвитку та надбудови

від 8 000 грн.
Термін розробки: 4-5 днів

Сайт-візитка

індивідуальний дизайн макету в корпоративному стилі

відсутність вкладених розділів (підменю)

до 5 сторінок з індивідуальним дизайном

неможливість технічного розвитку та надбудови

від 10 000 грн.
Термін розробки: 6-7 днів

Корпоративный

індивідуальний дизайн макету в корпоративному стилі

множинні рівні розділів та підкатегорій

до 8 сторінок з індивідуальним дизайном

можливість технічного розвитку та надбудови

від 20 000 грн.
Термін розробки: від 10 днів

Интернет-магазин

індивідуальний дизайн макету в корпоративному стилі

до 5 категорій / груп товарів у магазині

до 8 сторінок з індивідуальним дизайном

можливість технічного розвитку та надбудови

від 25 000 грн.
Термін розробки: від 14 днів
Є хороша ідея?
Давайте обговоримо її. Добре подумаємо. І реалізуємо!
overlay_phone01.webp

Створення сайту вартість Дніпро

 

Швидкий розвиток бізнесу у Дніпропетровську передбачає вихід на нові майданчики та пошук нових каналів збуту. Пропонувати людям товари та послуги дуже зручно по Інтернету, адже в даному випадку вони мають можливість придбати потрібні речі прямо з дому. Для багатьох компаній сайт спочатку був лише своєрідною візитівкою у Всесвітній Мережі, але з часом сталь основним онлайн офісом продажів, що працює 7 днів на тиждень і 24 години на добу. По Інтернету дуже легко взаємодіяти з покупцями.

З кожним роком збільшується кількість активних користувачів і вже сьогодні для багатьох купувати товари через Інтернет стало звичною справою. Таким чином, вирішивши завести свій сайт, ви можете значно збільшити цільову аудиторію та збільшити рівень продажів. При цьому на розробка сайту вартістьзменшується з кожним роком за рахунок впровадження дешевших нових технологій. Тому якщо ви хочете йти на крок попереду конкурентів, створення сайту має стати важливою частиною вашої стратегії.

 

Етапи

 

Існують різні типи сайтів: сайти-візитки та корпоративні сайти, портали та інтернет-магазини. На розробку одних потрібен тиждень, тоді як інші можна робити місяць. Але їх об'єднує певний алгоритм створення.

На першому етапі потрібно подбати про написання оптимального коду, закупівлю хостингу та доменного імені. Тоді ваш сайт буде постійно доступний в Інтернеті, і кожен користувач зможе його легко знайти. При цьому дуже важливо, щоб інтернет-ресурс коректно відображався у всіх браузерах і був доступний широкому числу мобільних додатків.

Багато користувачів вибирають сайти на основі дизайну. Мало кому подобаються жовто-чорні або яскраво оранжеві захаращені картинками сайти. Тому першочерговим завданням графічного дизайнера є розробка максимально гармонійного дизайну. Досвідчений дизайнер підбере кольори, ґрунтуючись на принципах психології користувачів, такий сайт викликатиме лише приємні емоції і його захочеться занести в закладки. При цьому дизайн сайту може бути максимально простим шаблонним, так і дуже дорогим авторським, створеним спеціально для вашої фірми.

Навіщо користувачі відвідують сайти? Щоб знайти інформацію, що їх цікавить, тому статтям, розміщеним на вашому сайті, має бути приділено максимум уваги. Усі вони мають бути грамотними та унікальними для пошукових систем, тобто не зустрічатися більше ніде в Інтернеті. При цьому важливо пам'ятати, що контент має оновлюватись щомісяця. У такому разі користувачі часто відвідуватимуть ваш сайт, приходячи за новою інформацією та рекомендуватимуть його своїм знайомим. Дуже приємним є той факт, що в сучасних умовах не потрібно самому працювати над створенням контенту, це завдання може бути доручено фахівцям та входити до вартості розробки сайту під ключ у Дніпрі.

Щоб ваш сайт знаходило якомога більше користувачів, він повинен бути розрекламований. Для цього використовується банерна та контекстна реклама, просування статтями. Дуже ефективна реклама в соціальних мережах та на форумах, в даному випадку користувачі стають адвокатами бренду, розповсюджуючи серед своїх родичів та друзів інформацію про вашу компанію.

 

Вартість створення сайту в Дніпрі

 

Якщо ви бажаєте замовити -  то його вартість в Дніпропетровську може варіювати в широких межах. Одні веб-студії робитимуть вам сайт довго і дорого, тоді як інші, пообіцявши дешеві ціни, зроблять неякісно. Тому не варто особливо орієнтуватися на дешевизну веб-ресурсу, але потрібно зосередитися на питанні якому підряднику віддати перевагу.

Наша веб-студія Attico довго працює на ринку інформаційних технологій. За роки роботи нами створено тисячі сайтів за різними напрямками. Серед них і ресурси для великих металургійних компаній та сайти для приватних підприємців. У штаті нашої компанії працюють найдосвідченіші програмісти, сео-фахівці, графічні дизайнери, копірайтери та верстальники, які мають профільну освіту та постійно проходять курси підвищення кваліфікації. Довіряючи нам роботу зі створення свого веб-ресурсу, ви отримаєте якісний   недорогий сайт і будете задоволені роботою.

Вартість створення сайту Київ